Stále v pořádku doručujeme prostřednictvím kurýrů! :)

Mountberry

Mountberry

Cena 0 Kč

dostupnost: není skladem

počet kusů:

Wellberry, s.r.o. byla založena koncem roku 2007 s cílem vybudovat společnost projektově zaměřenou na oblast zdravé výživy lidí.

Společnost se zabývá pěstováním a množením brusinek, borůvek a jiných bobulovitých druhů ovoce, jejich výsadbou, distribucí sazenic a komplexním poradenstvím při zakládání pěstitelských ploch. Dnes jako první společnost na Slovensku plantážovým způsobem pěstuje brusinky v malebné části Horní Oravy – v katastru obcí Hladovka a Vavrečka. Na uvedených plochách testujeme nejvhodnější odrůdy, které potom lze úspěšně pěstovat v našich podmínkách.

Společnost buduje nový provoz, ve kterém bude na moderní technologii zpracovávat jednotlivé druhy ovoce do produktů zdravé výživy bez použití chemických konzervantů, umělých sladidel a umělých barviv. Jednotlivé produkty ve formě ovocných džusů, sirupů, omáček, konzervovaného sušeného ovoce, marmelád a džemů, budou vyráběné z přírodních surovin v rámci technologického postupu, který bude minimálně snižovat obsah účinných látek. 

Společnost investuje do vývoje nutričního softwaru, pomocí kterého si může každý člověk velmi přehledně a jednoduchým způsobem vyhodnotit příjem a výdej energie, fyzickou aktivitu, zdravotní rizika atd.