Andělé zvířat z.s.

Andělé zvířat z.s.

Neziskový projekt Andělé zvířat je založen za účelem vybudování azylu pro hospodářská zvířata. Naším cílem je poskytnout domov zvířatům zachráněným z nevyhovujících podmínek, zvířatům zraněným, týraným, opuštěným, nebo takovým, která by kvůli svému zdravotnímu stavu skončila na jatkách.

Vytvoříme jim opravdový ráj na zemi, kde budou moci bezstarostně a spokojeně žít celý svůj život. Na naší Opravdu Šťastné Farmě bude o tato zvířata pečováno s láskou a bude jim poskytována ta nejlepší péče.

Možná se to některým bude zdát jako bláznivý nápad, my ale věříme, že každá bytost má právo na šťastný život plný radosti. Tak proč jej nedopřát těm, kteří jsou nejvíce opomíjení a přehlížení? V zahraničí již mnoho takových azylů funguje, takže máme odkud čerpat inspiraci a nápady. Moc se těšíme, až se naše vize zhmotní a my budeme moci začít zachraňovat první zvířata.

Tento smělý plán nám můžete pomoci uskutečnit například zakoupením našich raw tyčinek, které ručně a s láskou vyrábíme. Děkujeme za jakoukoli pomoc.
Za Andělé zvířat z.s. Katka Jopková