Kolomý

Kolomý

Včelařská farma a stolařství Kolomý již více než 50 let spojuje tato dvě tradiční řemesla - včelařství a výrobu úlů a včelařských potřeb. Tato naše filosofie a také reference zákazníků (nejlepší reklama Jedna paní povídala) nás přivedla k tomu, že patříme dnes v Evropské unii mezi největší včelařské farmy se stolařským provozem.

Včelí farma dokonale využívá přírodních krás a čistoty Jeseníků k produkci velmi žádaných a vysoce kvalitních druhových medů. Spolu s využitím moderních technologií, dokonalé hygieně získávání medů pod stálým veterinárním dohledem je o naši produkci mimořádný zájem. Důkazem toho je, že více jak polovina produkce je odebírána Izraelskou farmaceutickou firmou na výrobu dětských sirupů a tento med musí být skutečně „košer“ a je podrobován nejpřísnějším laboratorním testům.

V letošním roce byly naše medy ohodnoceny odbornou komisí a bylo jim uděleno právo nosit také logo „Originálního produktu JESENÍKŮ“.

Naše jedinečné druhové medy nelze zakoupit v supermarketech, jejich produkce je omezená a distribuce probíhá buď přímo v naší prodejně, nebo přes vybrané prodejny zdravých výživ a našich zástupců.

Budeme rádi, když naše medy ochutnáte i vy.

Med lesní

Med lesní

201,- Kč

DETAIL