Náš příběh

Jsme malá rodinná firma z Havířova a protože už léta pátráme po všelijakých dobrotách a delikatesách vyráběných s láskou, rozhodli jsme se, že si je nenecháme jen pro sebe.

Všichni víme (nebo tušíme), co může v našem těle napáchat chemie cpaná do jídla. A protože je jídlo naší nejdůležitější výživovou složkou, máme možnost se každý den rozhodnout, co do svého těla budeme vkládat. V posledním století však skutečné jídlo výrazně nahradily uměle vyráběné chemické látky, které jsou ve velkovýrobě lehce dostupné a pro zákazníka pak také levné. Teprve v posledních letech se však výrazně ukazuje, že nedokážeme přesně zodpovědět, jaké všechny procesy chemická látka v těle ovlivní a že všechny nemusí být nutně pro dobro našeho organismu. Začaly se tedy vracet malé rodinné firmy a lidé začali znovu více vyrábět pro ostatní produkty, které sami používají doma pro svou rodinu. A právě takové - vyráběné s láskou, bez náhražek a stabilizátorů vybíráme do eshopu Všedobrota.

A kdo vás na začátku nejvíce podpoří? Když máte štěstí tak rodina :) A tak je firma Všedobrota s.r.o., která o eshop s láskou a péčí pečuje - firmou rodinnou (ostatně mrkněte do Kontaktů ;) a toto spojení vedlo k tomu, že jsme zprovoznili zázemí pro první eshop v Havířově.

Za každým výrobkem stojí příběh jeho tvůrců a ten se vám také snažíme přiblížit, protože věříme, že jako zákazníci bychom měli vědět, kdo námi kupované výrobky vyrábí a proč. Ze záměru výrobce totiž získáte cenné informace o tom, co do svého díla vkládá. Proto do sortimentu eshopu zařazujeme jen výrobky, u kterých známe jejich historii a příběh. Věříme, že právě takové výrobky pomohou lidskému tělu nejvíce. Díky Vám se rádi budeme rozrůstat a zapojíme další členy našeho rodinného klanu – a že nás není málo :). I díky tomu nehrozí, že bychom vychystávání objednávek nestíhali.

Jsme vděčni za každého z vás, kteří u nás nakoupíte a s péčí se postaráme, aby k vám vše potřebné dorazilo. Děkujeme.

Jana a Láďa Kociánovi

"Vykročte s námi na cestu zpět k přírodě a jejímu nesmírnému bohatství. Na cestu ke zdravějšímu tělu a spokojenější duši."