Semínková kaše Nomina

Semínková kaše Nomina

Cena 58 Kč

300g

skladem 1 ks

počet kusů:

Cereální semínková kaše 100% přírodní bez mléka, přidaného cukru, konzervantů, aromat a barviv. Kaše obsahuje dávku směsi olejnatých semínek, která jsou pro náš organismus vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin, biologicky hodnotných bílkovin s vysokým obsahem esenciálních aminokyselin, vlákniny, minerálů a vitamínů. Semínková cereální kaše je nutričně velmi bohatá, zároveň v suchém stavu obsahuje přes 9% vlákniny. Neobsahuje přidané cukry či ochucovadla. K dochucení doporučujeme čerstvé sezónní ovoce, marmeládu, javorový nebo datlový sirup, ořechy, kokosový olej apod. Výborná snídaně či svačina.

Vyrobeno v České republice.

Složení: ovesné vločky, kukuřičná krupice, semínka 7% (dýňová, slunečnicová, lněná)

Hmotnost: 300g

Vyrábí: Nominal

Za více než dvacet let existence naší firmy se toho stalo hodně. Stihli jsme se rozrůst nejen coby firma, ale i jako rodina o další generaci dětí. Ty jsou pro nás inspirací pro všechna zdravá rozhodnutí. Dbáme především na kvalitu surovin a některé si i sami pěstujeme.

Fakt, že patříme k průkopníkům ve výrobě bezlepkových potravin v naší zemi, nám za tu spoustu let také dává chuť dělat našim zákazníkům život pestřejší. Nejednou se v duchu světových trendů a nových stravovacích zvyků ukazuje, že naše produkty používají nejen lidé s potravinovým omezením, ale také ti, kteří nechtějí svůj organismus zbytečně zatěžovat. Tajemství naší receptury na nové směsi na chleby, pečivo a pro vaření bezlepkových potravin vám sice neprozradíme, ale věřte, že bez fortele a pomoci moderních technologií by se k vám na stůl nedostaly.

Co je však nejdůležitější – za celou dobu, co pro vás rozšiřujeme sortiment, zjišťujeme, že rostete s námi a zajímáte se o nové možnosti v gastronomii. Trávíme s vámi čím dál více času i zde na internetu. Nasloucháme vám. Chtěli bychom vám letos představit naše nové stránky, obaly a recepty. Budeme pozorně sledovat vaše zkušenosti a reakce na naše produkty.

Příroda, pečlivost, pokora a píle. Bez toho by těch 20 let nedávalo smysl a vám, našim zákazníkům, děkujeme, že nám vracíte svým zájmem energii a chuť dělat věci poctivě.

Za naši firmu i rodinu
Milan Novák, majitel Nominal.