Amalaki indický angrešt

Amalaki indický angrešt

Vyberte variantu

počet kusů:

Amalaki je někdy také nazýváno Nebeské ovoce, má dlouhou tradici zejména v Ayurvédě a východních zemích. Velikosti je amalaki podobné našemu angreštu, ostatně proto i lidové pojmenování indický angrešt. Plody mají obrovský obsah vitamínu C (přibližně 20-30 x více nez pomeranč). V Ayurvédě je používán na celou řadu potíží, zejména na snížen hladiny cukru a cholesterolu, podporu imunity, odstranění toxinů, zlepšení zraku, posiluje kosti, svaly, pleť a výrazně čistí organismus.

Kousky amalaki můžete jíst přímo tak jak jsou nebo si je můžete předpřipravit podle tradičního receptu. 5-6 kousků namočíte na noc do malé skleničky vody (cca 1dcl), ráno vodu vypijete a kousky sníte. Můžete je přidávat do kaší, smoothie apod.

Hmotnost: 100 a 250 g

Složení: 100% indický angrešt, sirup z třtinového cukru

Země původu: Indie

Vyrábí: Zdraví z přírody

Firmu Zdraví z přírody jsme založili už v roce 1999, kdy jsme otevřeli prodejnu ve Zlíně s tehdejším názvem Zelená lékárna. Postupně jsme vytvořili velkoobchod a výrobu pod značkou ZDRAVÍ Z PŘÍRODY. K dnešnímu dni provozujeme již čtyři prodejny se zdravou výživou pod názvem BIOMARKET U ZELENÉHO STROMU.

Zpracováváme a balíme obiloviny, luštěniny, rýže, mouky, těstoviny, sušené ovoce, ořechy, semena a dražované ovoce a ořechy. Vybíráme ty nejkvalitnější suroviny od EKO zemědělců či konvenčních dodavatelů.