Stále v pořádku doručujeme prostřednictvím kurýrů! :)

Naturky

Naturky

Jmenuji se Jana Hřebíčková, jsem ročník 1969. Pocházím z malé vesnice na Západním Slovensku. V Čechách žiji od konce roku 2002.

Téma zdraví, duše a bylinky se ale pořád kolem mě točilo a prolínalo, až se z občasné záliby stalo cílené samostudium, pečlivě ověřované a praktikované na vlastním těle a ve vlastním životě. Posléze mě v jistém smyslu posunulo soužití a práce asistentky u jednoho poměrně známého diagnostika v Praze. V poslední době jsem vše završila certifikovaným kurzem iridologie. Celá léta jsem se učila a získávala informace o našem těle jako takovém, jeho hodnotách, zdraví a bylinkách. To nejcennější, co jsem se za tu dobu naučila, je uvědomění si jednoduchosti a vzájemných souvislostí veškerých směrů a nauk.

V současné době se zabývám pořádáním a organizací seminářů týkajících se problematiky zdravého životního stylu jak u dospělých, tak u dětí. Hlavní nápní se nám v současné době stalo zavádění výroby datlových bonbónů a lněných sušenek – výtečné varianty svačinek a pamlsků.
Přeji všem ať vám v život chutná!