Luštěninová pochoutka papriková

Luštěninová pochoutka papriková

Cena 58 Kč

150g

skladem 4 ks

počet kusů:

Luštěninová pochoutka papriková z české rodinné firmy Damodara, kde Vám zaručují, že výrobek je bez lepku a vhodný i pro vegany. Stačí přidat do hotových jídel, polévek či salátů, nebo podávat samostatně jako pochoutku. Není nutné dále tepelně upravovat.

Složení: hrachová mouka, slunečnicový olej, himalájská sůl, paprika (2%), skořice, vulkanická sůl

Hmotnost: 150 g

Vyrábí: Damodara

Damodara je rodinný projekt, který vznikl v roce 2006 a zabývá se výrobou a distribucí veganských bezlepkových potravin.

Naší hlavní snahou je vyrábět potraviny jednoduché, přírodní a bez chemických přísad. Vše je vyráběno ručně a dotek lidské ruky je jistě znát. Naše výrobky mají díky dlouholetému vyvíjení receptury výbornou a stálou kvalitu. Suroviny pro naši výrobu odebíráme od dodavatele, který zaručuje prvotřídní kvalitu.

Některé naše výrobky jsou určené lidem s různým zdravotním omezením. Najdete u nás například sladkosti bez cukru, které jsou přirozeně sladké, bez použití umělých sladidel, bezlepkové „rychlovky“ jako jsou instantní polévky nebo sladké kaše do hrnku. Jako pochutina k chlazeným nápojům jsou tu křupavé luštěninové chipsy v různých příchutích. Ochucené i naturální nudličky lze použít jako přísadu do polévek, omáček, salátů a nebo jíst přímo jako pochutinu.

Dobrou chuť vám přeje DAMODARA : )