Ananas s chilli

Ananas s chilli

Cena 109 Kč

280g

skladem 3 ks

počet kusů:

Nakládaný ananas s chilli z Exkluzivní řady zeleninových výrobků paní Fojtíkové, vyrobeno z čerstvých surovin bez přidání barviva a různých náhražek. Výborná příloha k veškerým masům, velmi dobrá na sýry a sýrové mísy a na hermelín, při grilování, na obložené mísy, do salátů, pomazánek, pikantních krémů. Tuhle souhru chutí jen tak neochutnáte.

Složení: ananas, voda, cukr, cibule, olej, 0,5% chilli, sůl, koriandr.

Hmotnost: 280 gramů

Vyrábí: Fojtka

Paní Fojtíková z Těrlicka už od roku 2012 vyrábí zeleninové hořčice registrované pod názvem Slezská zeleninová bašta. Domácí hořčice se vyrábí z nejkvalitnějších surovin (rajčata, paprika, chilli, cibule...). Veškerá zelenina je čerstvá a důkladně prověřená. Její výrobky prošly kompletními laboratorními testy na výbornou a do dnešního dne se jich prodalo přes 100.000. K zeleninovým hořčicím (kterých je dnes už celá produktová řada) se postupně přidala nakládaná zelenina, čatní, omáčky, kečup, zeleninové saláty a ovocné pochoutky. Všechny pod společnou značkou Fojtka.

V Těrlicku má paní Fojtíková malý obchůdek, kde ji můžete navštívit osobně a dozvědět se pár zajímavých příběhů z výroby i které z jejich výrobků nesou ocenění (jedno dokonce od hejtmana ;))