Ženský cyklus Munay

Ženský cyklus Munay

Cena 399 Kč

skladem 30 ks

počet kusů:

Bylinná kúra na dva ženské cykly složená ze čtyř bylinných směsí podporujících jednotlivé fáze.

Vědma - Bylinná směs pro podporu těla a hojení při menstruaci
Panna - Bylinná směs pro podporu těla a přirozené čištění organismu po menstruaci
Matka - Bylinná směs pro podporu těla a vitality při ovulaci
Kouzelnice - Bylinná směs pro podporu těla a zklidnění před menstruací

Každá fáze tvého menstruačního cyklu s sebou nese jiný typ darů, výzev i stínů. Tyto směsi ti pomohou navrátit se do tvé přirozenosti, která je klíčem k psychickému i fyzickému zdraví. Zamiluj se do svého života a jeho neustálé proměny, veškerá tvá síla právě z toho pramení.

Užívání: Bylinná kúra na dva ženské cykly. Doporučujeme pít kdykoliv během dne, ne navečer. 1x denně 1 polévková lžíce do 0,5l. Luhujte 15 min. Každou z bylinných kúr ve směsi užíváte zhruba 7 dní, vždy dle fáze svého cyklu.

Jak pomáhají obsažené byliny

Vědma

Řebříček - Podporuje správnou funkci močové soustavy a ledvin. Hluchavka - Příznivě ovlivňuje menstruační komfort. Podporuje vylučování vody z organismu. Maliník - Podporuje správné trávení a vylučování vody z organismu. Příznivě ovlivňuje menstruační komfort. Srdečník - Podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému. Přispívá k přirozené činnosti nervové soustavy. Podporuje dýchací soustavu. Příznivě ovlivňuje menstruační komfort. Sporýš - Příznivě ovlivňuje menstruační komfort. Podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost. Přispívá ke správné funkci dýchacího systému. Slouží jako antioxidant. Máta kadeřavá - Podporuje harmonickou funkci trávicí soustavy. Měsíček - Přispívá k osvěžení těla. Podporuje správnou funkci dýchacího systému a přirozený stav pokožky.

Panna

Bříza - Přispívá ke správnému vylučování a normální funkci močových cest. Pečuje o ledviny, harmonizuje trávení a detoxikuje. Vrbovka - Podporuje (před)menstruační komfort a správnou funkci trávení. Přispívá k harmonické funkci močové soustavy a dolních močových cest. Slouží jako antioxidant. Pampeliška - Podporuje správnou funkci močové soustavy. Harmonizuje trávení, slouží jako prebiotikum a stimuluje. Slouží jako antioxidant a podporuje správnou činnost žaludku a jater. Vrbice - Osvědčená bylina používaná již po generace bylinářkami a fytoterapeuty na podporu močových cest a menstruace. Pýr - Přináší podporu harmonické činnosti oběhové soustavy, také napomáhá čistění a detoxikaci. Šalvěj - Přispívá hormonální rovnováze. Podporuje (před)menstruační komfort. Slouží jako antioxidant a podporuje regulaci pocení. Lékořice - Podílí se na harmonizaci imunitního systému. Podporuje energii. Slouží jako antioxidant a podpoří správnou funkci močového a reprodukčního systému.

Matka

Eleuterokok - Podporuje kognitivní výkonnost a krevní oběh. Posiluje přirozenou obranyschopnost – imunitu. Slouží jako adaptogen. Tulsi - Přispívá harmonizaci srdce. Podporuje vitalitu a imunitní systém. Slouží proti stresu a funguje jako antioxidant. Kopřiva - Přispívá ke správné činnosti kardiovaskulárního systému a správné činnosti ledvin. Osvěžuje tělo a podporuje vitalitu. Kotvičník - Slouží k posílení hormonální aktivity. Přispívá ke správné funkci močové soustavy. Lopuch - Podporuje pročištění krve. Přispívá ke správnému stavu pokožky. Slouž k harmonizaci trávení a podporuje vylučování vody z organismu. Drmek - Podpoří před menstruační komfort. Slouží take jako antioxidant.

Kouzelnice

Řebříček - Podporuje správnou funkci močové soustavy a ledvin. Meduňka - Přináší relaxační účinek a pomáhá s usínáním. Slouží jako antioxidant a přispívá ke správné funkci dýchacího systému. Harmonizuje kognitivní a duševní zdraví, navozuje pozitivní náladu. Přispívá ke správné funkci oběhové soustavy. Puškvorec - Podporuje správné trávení. Osvěžuje tělo. Srdečník - Podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému. Přispívá k přirozené činnosti nervové soustavy. Podporuje dýchací soustavu. Slouží k harmonizaci (před)menstruačního komfortu. Andělika - Podporuje chuť k jídlu. Přispívá ke správné činnosti jater a pročištění. Podpoří zvýšení přirozené obranyschopnosti a odolnosti. Dobromysl - Přispívá ke správné činnosti kardiovaskulárního systému a horních dýchacích cest. Podporuje imunitu a spánek.