Bez únavy, konečně

Bez únavy, konečně

Cena 149 Kč

91g

skladem 100 ks

počet kusů:

Jako tělo bez duše. Jednoduché přirovnání ke všem, kdo chodí a chybí jim energie. Jak se to mohlo stát? Často je za tím dlouhodobé zanášení našeho organismu. Ten si některé chemické látky (z jídla, léků, z prostředí) ukládá do orgánů a ty pak po letech už nečistí naše tělo správně. Zanesený organismus je pak bez energie a pořád unavený. Kudy vede cesta ven? My ji vidíme v bylinné kúře, která se zaměřuje na očistu orgánů a doplnění chybějící energie pro naše tělo.

Pýr nám pomůže organismus vyčistit, jako silný "detoxikátor" začne z těla vyhánět co tam nepatří. Konopice se zaměří na dýchání, aby se nám správně okysličovala krev a proces detoxikace, kterého se zúčastní i Eleuterokok pak jede mnohem hladčeji. Yerba maté spolu se Zeleným čajem se postarají o vylučování nadbytečné vody v těle, dodají organismu svěžest a energii. Zelený čaj nás navíc povzbudí také psychicky. Yzop se podívá na stav našich kloubů, aby ani v nich nezůstávaly usazeniny.

Kúru užívejte ráno nebo dopoledne. Užívejte 1 polévkovou lžíci bylin do 0,5 litru, zalejte horkou vodou a luhujte alespoň 25 minut. Kúra je určena na tři týdny užívání.

Hmotnost: 91g, Složení: pýr, konopice, eleuterokok, yerba, zelený čaj, yzop

Proč naše bylinky?

  • pečlivě vybíráme zdroje bylin a porovnáváme vůni i čerstvost u různých dodavatelů, takže stále vybíráme ty nejlepší a dáváme přednost jejich kvalitě před nejnižší cenou
  • mícháme ručně podle vlastních receptur, proto můžeme směs upravit vám na míru (pokud vám některá bylina nesedí nebo potřebujete směs užívat v těhostenství nebo při kojení) - stačí když nám napíšete na objednavky@zdravik.cz
  • protože byliny mají různý objem, připravujeme bylinnou kúru vždy na 3 týdny užívání, kúry se tedy liší váhou, ale v sáčku jich bude vždy stejně, tak aby vám jejich množství vystačilo na 21 polévkových lžic, protože podle počtu gramů si málokdo představí na jak dlouho mu byliny vystačí

Vyrábí: Všedobrota

To jsme my :) Rádi bychom dostali čisté, přírodní produkty pomáhající našemu zdraví co nejblíže k lidem. Od těch, kteří vyrábějí s láskou se snažíme získat to nejlepší pro naše i Vaše těla a spolu s jejich příběhem Vám to nabídnout v eshopu. My sami pečlivě vybíráme a zpracováváme sušené byliny do bylinných směsí a kúr.
Jsme rodinná firma - Láďa a Jana a podle potřeby se tým vždy rozšíří o další členy rodiny :)

Láďa: S bylinami jsem začal aktivně pracovat před 7 lety a po letech studia a testování jsem začal bylinné směsi také prodávat. Od té doby prošly mýma rukama bylinné směsi pro stovky lidí. Receptury všech směsí navrhuji sám a s radostí směs upravím dle potřeb nebo vytvořím novou na míru právě Vám.
Jana: Spuštění eshopu, který může lidem pomoci a má tak vyšší smysl, bylo vždy mým snem. Budu o Vás s radostí pečovat.

Když se to tak hezky spojilo, máme radost, že můžete nakoupit právě u nás.