Probio kaše cappuccino a banán

Probio kaše cappuccino a banán

Cena 23 Kč

60g

skladem 3 ks

počet kusů:

Jste milovníkem kávy? Pak Vás tato novinka dostane! Příjemně aromatické kousky lyofilizovaného cappuccina a nasládlého banánu v kombinaci s jemnou rýžovou kaší nenechá Vaše misky dlouho prázdnými :-) - Kaše neobsahuje lepek - Probio kaše jsou jedinečné přídavkem probiotických kmenů - Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši. - Probio kaše obsahují také vitaminy a minerály - A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou. - Snídaně s dobou přípravy pouze 3 minuty po zalití horkou vodou do 80 °C.

Probio kaše jsou vhodné pro rekonvalescenty a sportovce stejně jako pro osoby s bezlepkovou dietou, pro seniory a mohou je konzumovat i děti.

Složení: Instantní rýžová mouka 36 %, kokosový tuk, sušený glukózový sirup, FOS 6 % (rozpustná vláknina), nativní kukuřičný škrob, lyofilizované cappuccino 5,3 % (sušené odstředěné MLÉKO, cukr, maltodextrin, instantní káva, modifikovaný škrob), lyofilizovaný banán 4,8 %, třtinový cukr, vitamínový a minerální premix, sůl, probiotická kultura* (množství 2 miliardy na 1 porci), aromata, emulgátor: E472e (rostlinný původ), stabilizátor: E340, protispékavá látka: E551

Země původu: Česko

Hmotnost: 60 g