Ovesná kaše vanilka

Ovesná kaše vanilka

Cena 14 Kč

65g

skladem 4 ks

počet kusů:

Ovesná kaše s příchutí vanilky obsahuje 79% celozrnných vloček, má vysoký obsah vlákniny, je zdrojem bílkovin a jedno balení vám dopřeje téměř 2 g betaglukanů, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Připravíte ji velmi jednoduše za pár minut. 

Návod k použití: Obsah sáčku vsypte do misky či hrníčku. Zalijte 180 až 200 ml horké vody nebo mléka a dobře promíchejte. Nechte 3 až 5 minut odstát a ihned konzumujte.

Složení: Celozrnné OVESNÉ vločky 79 %, MLÉKO sušené odtučněné, sladidlo (xylitol, sukralosa), bramborový škrob, mořská sůl, aroma, extrahované vanilkové lusky 0,1 %. Může obsahovat stopy vajec, sóji, skořápkových plodů a sezamu. Může obsahovat stopy sóji, vajec, suchých skořápkových plodů a sezamu. 

Hmotnost: 65 g (-5 %) 

 

Vyrábí: Semix

SEMIX = SEmínka MIXovat = Zdravý život
Společnost SEMIX PLUSO, spol. s r.o. vás zásobuje svými vlastními výrobky již od roku 1995. Nadšení, touha po kvalitě a zdravém jídle nás neustále inspiruje k dalším nápadům na rozšíření sortimentu. Jako dlouholetí výrobci celozrnných cereálií, pekařských směsí pro výrobu špičkového pečiva, máku a celé řady zdravých produktů klademe důraz na zpracovávání zrnin tak, aby v nich byly v maximální míře zachovány všechny živiny a minerální látky. Za tímto účelem disponujeme unikátním výrobním zařízením ke zpracování pšenice, ovsa, ječmene, pohanky, jáhel, špaldy a máku. Náš export je úspěšný na východních i západních trzích.

SEMIX je pověstný svým kladným vztahem k přírodě. Jsme dlouhodobě aktivní v ochraně přírody a životního prostředí. Vlastníme cca 60 hektarů půdy a staráme se dohromady o již sedm přírodních lokalit na území Moravy. V biotopech obnovujeme základní funkce krajiny a podporujeme ohrožené a chráněné druhy organismů – ptáků, obojživelníků, bezobratlých živočichů a ryb. Od konce roku 2019 se po našich loukách prohání stádo 13 exmoorských koní. Aktivně přírodu chráníme a snažíme se ji udržet zdravou, uchovat ji pro současné a budoucí generace. Doufáme, že naší podnikatelskou filozofií inspirujeme další subjekty a jednotlivce.