Bioláda Arónie

Bioláda Arónie

Cena 93 Kč

230g

skladem 2 ks

počet kusů:

Bio džem harmonické a nevšední chuti se vyrábí z plodů arónie (černého jeřábu či temnoplodce), nášup vitamínu C v té nejsladší podobě. Arónie je také silný antioxidant, takže mlsáte zdravě! Marmeláda z arónie je skvělá každé víkendové ráno na teplých palačinkách i kterékoliv odpoledne na rozpečeném voňavém toastu. Užijte si ji přidanou do osvěžujícího ovocného smoothie, nebo prostě jen tak, po lžičkách přímo ze sklenice.

Kolekce Biolád od Koldokol je něco famózního. Léty vyladěné chutě k naprosté dokonalosti a to vše bez špetky cukru. S přehledem si dovolíme tvrdit, že tyhle dobroty patří k tomu nejlepšímu co se momentálně mezi bio džemy dá sehnat. Prostě zlaté ruce a velká dávka srdce.

V každé sklenici: 113 g plodů arónie

Složení: arónie 49 %*, jablečný koncentrát*, želírující látky výtažky z mořských řas (agar a alginát sodný) *produkt ekologického zemědělství

Hmotnost obsahu: 230 g

Vyrábí: Koldokol

V roce 2007 jsme se nastěhovali do pronajatého domku na okraji malé obce Krhov v Bílých Karpatech. Ještě dřív, než jsme domek koupili, se nám podařilo koupit téměř 3 ha pozemků v těsném sousedství s plánem vysadit zde ekologický ovocný sad. Hledali jsme také způsob jak se uživit „z domu“ a jak zužitkovat budoucí úrodu našeho sadu, a proto jsme se rozhodli zkusit vyrobit a prodávat bio džemy.
Zajímá nás zdravá výživa a náš přístup k jídlu se změnil i narozením naší dcerky Mariany. Chtěli jsme proto vyvinout originální recepturu džemu, která by nepoužívala cukr – vznikla tak Bioláda, která je doslazená jablečným koncentrátem a zahuštěná výtažky z mořských řas. Postupně pak přicházely další nápady jak rozšířit sortiment BIO produktů – např. čajové směsi z bylinek, které sbíráme v našich sadech a v okolí. V roce 2012 jsme začali prodávat sirupy a ledové nápoje bez přidaného cukru ZEN.
Do pestré mozaiky činností, kterými se snažíme živit, patří i výroba točené keramiky – čajové servisy, hrníčky, misky, mísy aromalampy ad. Po narození Štěpánka je ale na keramiku stéle méně času a dílna je využitá především pro výrobu šperků. Ke keramice se plánujeme vrátit po skončení rodičovské dovolené.

Každý rok nám přináší nové zkušenosti a otevírají se nám nové obzory. Někdy je pro nás těžké skloubit práci a čas, který věnujeme dětem – „práce z domu“ má své výhody i nevýhody. Naše práce nás ale těší a umožňuje nám žít tak, jak chceme.