Makový olej

Makový olej

Cena 289 Kč

250ml

dostupnost: není skladem

počet kusů:

Makový olej lisovaný šetrnou metodou za studena, čímž je zachována většina jeho prospěšných látek, vitamínů i omega kyselin.

Český olej z máku obsahuje celou řadu pro tělo důležitých přírodních látek. Stojí za to zmínit vitamín E, vitamín B1 (thiamin), vitamín B12 (cyanocobalamin), vitamin D, železo, hořčík, draslík, fosfor nebo vápník. Obsahuje také nenasycené mastné kyseliny (kyselina olejová, kyselina linolová). Díky obsahu železa je vhodným doplňkem stravy u anemiků. Obsažený hořčík pomáhá ke zmírnění svalových křečí a celkově zklidňuje psychiku. Rovněž také přispívá k celkovému posílení imunity.

Využijete jej při přípravě sladkých a slaných pokrmů studené kuchyně. Výborný je do salátů, ale také do sladkého pečiva.

Vyrobeno v České republice.

Objem: 250 ml

Vyrábí: Natural Jihlava

Přinést lidem to, co se v Česku na sklonku totality nedalo koupit, a také léčit zákeřnou nemoc zdravými potravinami. To jsou dva impulzy, které stály na startu značky Natural Jihlava. Za 27 let existence firmy jsme do svého portfolia zařadili více než 10 000 zdravých potravin. Zaměřujeme se na výrobu stravy pro ty, kteří mají ze zdravotních důvodů zvýšené požadavky na skladbu potravin. Vyhledávají nás také vyznavači zdravého životního stylu. V naší výrobně na rozhraní Čech a Moravy ve městě Jihlavě vytváříme produkty z oblasti makrobiotické, racionální a bezlepkové stravy. Naše výroba čítá bezlepkovou a celozrnnou pekárnu, dražovnu, velkoobchodní sklad a balírny.

Ještě by se Vám mohlo líbit

Adžika

Adžika

39 Kč

KOUPIT