Amazonská skořice drcené listy

Amazonská skořice drcené listy

Vyberte variantu

Toto zboží je bohužel vyprodáno a prozatím nevíme kdy bude znovu skladem.
Děkujeme za pochopení.

Amazonská skořice - drcené listy (Ocotea quixos) nazývaná Ekvádorský poklad Ispinku. Superfood – plodina, která obsahuje výjimečně vysoké množství zdraví prospěšných látek. Připravte si lahodný skořicový čaj, který vás zahřeje a povzbudí.

Na rozdíl od obecně známé skořice používané v kuchyni, je amazonská skořice ve formě sušených drcených listů, kterou dovážíme přímo od ekvádorských indiánů. Přesto vás překvapí její sytá skořicová vůně i chuť. Po uvaření dostanete nápoj nádherné zlaté barvy. Výborná je i v kombinaci s wayusou, kdy se krásně snoubí zemitá chuť wayusy s nádechem amazonské skořice.

Tradiční užití, účinky a případný obsah zdraví prospěšných látek v superpotravině nejsou schváleny legislativou EU a nesmíme je uvést. Jen napovíme, že je u indiánů skořice používána pro své univerzálně pozitivní účinky.

Použití: Povařte 2–3 lžíce amazonské skořice na 1 l vody 5–10 minut dle požadované intenzity chuti. Přidáním trochy nových listů získáte 2–3 odvary.

Složení: 100 % amazonská skořice – drcené listy (bot. Ocotea quixos)

Původ: Ekvádor – oblast Amazonie

Hmotnost: 50 nebo 125 g

Vyrábí: Planet Friendly

JSME PLANET FRIENDLY - skupina přátel milující přírodu a kvalitní potraviny. Spojuje nás společná mise, která vede z Amazonie do našeho moderního světa a zase zpět. Propojuje starodávnou moudrost přírody a zdravý životní styl. Podporuje původní indiánské kmeny, které nám svou přirozeností připomínají, co je ve světě skutečně důležité a jak se s úctou chovat k planetě.
Představujeme lidem superpotraviny plné života, s opravdovým příběhem. Sbírají je naši přátelé, domorodí obyvatelé a členové indiánských kmenů v Peru a Ekvádoru. Potřebují prostředky pro zachování života, který je jim nejbližší, svého domova, jímž je amazonský prales, i Země, domova nás všech. A my, obyvatelé měst, zase vítáme jejich rostlinné poklady, které přispívají k dobré kondici a dlouhověkosti.
Planet Friendly znamená „přátelský k planetě“. Ochranu životního prostředí a zachování biodiverzity vnímáme jako základní odpovědnost nás všech. Proto také dobře vážíme každou cestu na druhý konec světa, zaměřujeme se výhradně na udržitelnou maloprodukci a používáme recyklovatelné a rozložitelné obaly. Když slova v našem názvu přehodíte, vznikne Friendly Planet, tedy „přátelská planeta“. Ta, která nám dává své zdroje ke zdravému, naplněnému životu: vzduch, vodu i blahodárnou potravu pro tělo a duši.

Ještě by se Vám mohlo líbit

Adžika

Adžika

39 Kč

KOUPIT