Kakao criollo máslo

Kakao criollo máslo

Vyberte variantu

počet kusů:

Superfood – plodina, která obsahuje výjimečně vysoké množství zdraví prospěšných látek. „Pokrm bohů" neboli kakao máslo. Skvělé pro kulinaření, ale i na pleť a výrobu domácí kosmetiky.

Criollo je chuťově a nutričně výjimečný typ kakaa z Amazonie. Kakaové máslo je připraveno z nepražených kakaových bobů a je skvělé při vaření i smažení, kdy jídlu dodá krásné kakaové aroma. Je vhodné i pro použití na pleť, kterou vyživuje a zároveň zpevňuje. Můžete si z něj vyrobit vlastní krém a kosmetiku. Pro indiány je kakao posvátný dar bohů a je jejich věrným každodenním společníkem na výpravy do džungle či při ceremoniích.

Tradiční užití, účinky a případný obsah zdraví prospěšných látek v superpotravině nejsou schváleny legislativou EU a nesmíme je uvést. Jen napovíme, že indiáni si cení kakaa, protože po jeho požití se cítí vyživeni a v psychické pohodě.

Použití: Dle potřeby a zkušenosti.

Složení: 100 % Criollo kakao – máslo nerafinované (bot. Theobroma cacao)

Původ: Peru – oblast Amazonie

Hmotnost: 100 nebo 250 g

Vyrábí: Planet Friendly

JSME PLANET FRIENDLY - skupina přátel milující přírodu a kvalitní potraviny. Spojuje nás společná mise, která vede z Amazonie do našeho moderního světa a zase zpět. Propojuje starodávnou moudrost přírody a zdravý životní styl. Podporuje původní indiánské kmeny, které nám svou přirozeností připomínají, co je ve světě skutečně důležité a jak se s úctou chovat k planetě.
Představujeme lidem superpotraviny plné života, s opravdovým příběhem. Sbírají je naši přátelé, domorodí obyvatelé a členové indiánských kmenů v Peru a Ekvádoru. Potřebují prostředky pro zachování života, který je jim nejbližší, svého domova, jímž je amazonský prales, i Země, domova nás všech. A my, obyvatelé měst, zase vítáme jejich rostlinné poklady, které přispívají k dobré kondici a dlouhověkosti.
Planet Friendly znamená „přátelský k planetě“. Ochranu životního prostředí a zachování biodiverzity vnímáme jako základní odpovědnost nás všech. Proto také dobře vážíme každou cestu na druhý konec světa, zaměřujeme se výhradně na udržitelnou maloprodukci a používáme recyklovatelné a rozložitelné obaly. Když slova v našem názvu přehodíte, vznikne Friendly Planet, tedy „přátelská planeta“. Ta, která nám dává své zdroje ke zdravému, naplněnému životu: vzduch, vodu i blahodárnou potravu pro tělo a duši.

Ještě by se Vám mohlo líbit

Adžika

Adžika

39 Kč

KOUPIT