Jahodové mango

Jahodové mango

Cena 119 Kč

280g

skladem 3 ks

počet kusů:

Tak tahle chuť Vás opravdu překvapí. Nasládlé mango a jahoda s pikantní chilli příchutí. Výborná a taky exkluzivní příloha k veškerým masům, velmi dobrá na sýry a sýrové mísy a na hermelín, při grilování, na obložené mísy, do salátů, pomazánek, pikantních krémů. To musite zkusit! Tuhle souhru chutí jen tak neochutnáte.

Složení: 27% mango, 27% jahody, cukr, bílé víno, cibule, citron, chilli, pektin E440, tymián, sůl.

Hmotnost: 280 g

Vyrábí: Fojtka

Paní Fojtíková z Těrlicka už od roku 2012 vyrábí zeleninové hořčice registrované pod názvem Slezská zeleninová bašta. Domácí hořčice se vyrábí z nejkvalitnějších surovin (rajčata, paprika, chilli, cibule...). Veškerá zelenina je čerstvá a důkladně prověřená. Její výrobky prošly kompletními laboratorními testy na výbornou a do dnešního dne se jich prodalo přes 100.000. K zeleninovým hořčicím (kterých je dnes už celá produktová řada) se postupně přidala nakládaná zelenina, čatní, omáčky, kečup, zeleninové saláty a ovocné pochoutky. Všechny pod společnou značkou Fojtka.

V Těrlicku má paní Fojtíková malý obchůdek, kde ji můžete navštívit osobně a dozvědět se pár zajímavých příběhů z výroby i které z jejich výrobků nesou ocenění (jedno dokonce od hejtmana ;))

Ještě by se Vám mohlo líbit

Adžika

Adžika

39 Kč

KOUPIT