Guarana moučka

Guarana moučka

Cena 447 Kč

80g

skladem 2 ks

počet kusů:

Guarana - jemně mletý prášek sušeného plodu. Superfood – plodina, která obsahuje výjimečně vysoké množství zdraví prospěšných látek. 

Vyhledávaný pomocník pro překonání únavy a lepší koncentraci. Skvělá, když potřebujete „dojet do cíle“. Amazonská Bílá Guarana je vyhlášeným, tradičně užívaným, silným fyzickým a intelektuálním stimulantem.

Tradiční užití, účinky a případný obsah vitaminů a prospěšných látek v superpotravině nejsou schváleny legislativou EU a nesmíme je uvést. Tak jen napovíme, že v indiánské tradici je to známý „všelék“ pro různé neduhy těla. Také snižuje pocit hladu a obsahuje přírodní kofein. Naše guarana má mimořádně čistou barvu i vůni díky šetrnému sušení při nízké teplotě v hliněné troubě. Má příjemně hořkou chuť.

Použití: Přidejte 1 lžičku do čaje, kávy, smoothie nebo rozmíchejte ve vodě.

Složení: 100 % přírodní Guarana (bot. Paulinia cupana)

Původ: Brazílie – oblast Amazonie

Hmotnost: 80 g

Vyrábí: Planet Friendly

JSME PLANET FRIENDLY - skupina přátel milující přírodu a kvalitní potraviny. Spojuje nás společná mise, která vede z Amazonie do našeho moderního světa a zase zpět. Propojuje starodávnou moudrost přírody a zdravý životní styl. Podporuje původní indiánské kmeny, které nám svou přirozeností připomínají, co je ve světě skutečně důležité a jak se s úctou chovat k planetě.
Představujeme lidem superpotraviny plné života, s opravdovým příběhem. Sbírají je naši přátelé, domorodí obyvatelé a členové indiánských kmenů v Peru a Ekvádoru. Potřebují prostředky pro zachování života, který je jim nejbližší, svého domova, jímž je amazonský prales, i Země, domova nás všech. A my, obyvatelé měst, zase vítáme jejich rostlinné poklady, které přispívají k dobré kondici a dlouhověkosti.
Planet Friendly znamená „přátelský k planetě“. Ochranu životního prostředí a zachování biodiverzity vnímáme jako základní odpovědnost nás všech. Proto také dobře vážíme každou cestu na druhý konec světa, zaměřujeme se výhradně na udržitelnou maloprodukci a používáme recyklovatelné a rozložitelné obaly. Když slova v našem názvu přehodíte, vznikne Friendly Planet, tedy „přátelská planeta“. Ta, která nám dává své zdroje ke zdravému, naplněnému životu: vzduch, vodu i blahodárnou potravu pro tělo a duši.