Čaj Vánoční kolekce Sněhulák

Čaj Vánoční kolekce Sněhulák

Cena 275 Kč

180g

skladem 3 ks

počet kusů:

Kolekce černých, zelených a bílých čajů - 120 nálevkových sáčků. Baleno v plechové krabici s krásným Vánočním motivem Sněhuláka. Ideální dárek pro milovníky čajů!

Složení:

- černý cejlonský čaj s aroma čokolády a máty - černý cejlonský čaj s aroma višní, růží a skořice - zelený cejlonský čaj s aroma jablka a skořice - zelený cejlonský čaj s aroma pomeranče, soursapu a okvětních lístků květin - bílý cejlonský čaj s aroma pomeranče a koření - bílý cejlonský čaj s aroma pražených mandlí a skořicí

Země původu: Srí Lanka

Hmotnost: 180 g

Vyrábí: Natural Jihlava

Přinést lidem to, co se v Česku na sklonku totality nedalo koupit, a také léčit zákeřnou nemoc zdravými potravinami. To jsou dva impulzy, které stály na startu značky Natural Jihlava. Za 27 let existence firmy jsme do svého portfolia zařadili více než 10 000 zdravých potravin. Zaměřujeme se na výrobu stravy pro ty, kteří mají ze zdravotních důvodů zvýšené požadavky na skladbu potravin. Vyhledávají nás také vyznavači zdravého životního stylu. V naší výrobně na rozhraní Čech a Moravy ve městě Jihlavě vytváříme produkty z oblasti makrobiotické, racionální a bezlepkové stravy. Naše výroba čítá bezlepkovou a celozrnnou pekárnu, dražovnu, velkoobchodní sklad a balírny.