Aguaje moučka

Aguaje moučka

Vyberte variantu

počet kusů:

Prášek sušeného ovoce, které je každodenní součástí jídelníčku žen peruánské části Amazonie. „Ženské ovoce krásy“ nebo též „Posvátná palma života“ je dar džungle ženám. Je plodem palmy, která je oblíbená mimo jiné i pro svou estetickou krásu a je jedním ze symbolů hojnosti amazonské džungle. Tradiční užití, účinky a případný obsah prospěšných látek v superpotravině nejsou schváleny legislativou EU a nesmíme je uvést. Tak jen napovíme, že indiánky tyto plody svačí, protože věří, že přispívají k tvarování ladných ženských křivek a celkově přidávají ženám na kráse fyzické i psychické. Aguaje je oblíbené také u kojících indiánek. Má neutrální chuť.

Použití: Přidejte 1 lžičku denně do smoothie, ranní kaše, jogurtu či nápoje.

Složení: 100 % Aguaje (bot. Mauritia flexuosa)

Země původu: Peru – oblast Amazonie

Vyrábí: Planet Friendly

JSME PLANET FRIENDLY - skupina přátel milující přírodu a kvalitní potraviny. Spojuje nás společná mise, která vede z Amazonie do našeho moderního světa a zase zpět. Propojuje starodávnou moudrost přírody a zdravý životní styl. Podporuje původní indiánské kmeny, které nám svou přirozeností připomínají, co je ve světě skutečně důležité a jak se s úctou chovat k planetě.
Představujeme lidem superpotraviny plné života, s opravdovým příběhem. Sbírají je naši přátelé, domorodí obyvatelé a členové indiánských kmenů v Peru a Ekvádoru. Potřebují prostředky pro zachování života, který je jim nejbližší, svého domova, jímž je amazonský prales, i Země, domova nás všech. A my, obyvatelé měst, zase vítáme jejich rostlinné poklady, které přispívají k dobré kondici a dlouhověkosti.
Planet Friendly znamená „přátelský k planetě“. Ochranu životního prostředí a zachování biodiverzity vnímáme jako základní odpovědnost nás všech. Proto také dobře vážíme každou cestu na druhý konec světa, zaměřujeme se výhradně na udržitelnou maloprodukci a používáme recyklovatelné a rozložitelné obaly. Když slova v našem názvu přehodíte, vznikne Friendly Planet, tedy „přátelská planeta“. Ta, která nám dává své zdroje ke zdravému, naplněnému životu: vzduch, vodu i blahodárnou potravu pro tělo a duši.