Kaše do hrnku jáhlová goji a datle

Kaše do hrnku jáhlová goji a datle

Cena 26 Kč

50g

skladem 3 ks

počet kusů:

Jáhlová instantní kaše do hrnku s goji, datlemi a kardamomem. Ruční výroba, z přirozeně bezlepkových surovin, vhodné pro vegany.

Zalejte 250 ml horké vody nebo mléka a oslaďte dle chuti.

Složení: jáhly (72%), datle (18%), Goji - kustovnice čínská (9%), kardamom

Hmotnost: 50 g

 

Vyrábí: Damodara

Damodara je rodinný projekt, který vznikl v roce 2006 a zabývá se výrobou a distribucí veganských bezlepkových potravin.

Naší hlavní snahou je vyrábět potraviny jednoduché, přírodní a bez chemických přísad. Vše je vyráběno ručně a dotek lidské ruky je jistě znát. Naše výrobky mají díky dlouholetému vyvíjení receptury výbornou a stálou kvalitu. Suroviny pro naši výrobu odebíráme od dodavatele, který zaručuje prvotřídní kvalitu.

Některé naše výrobky jsou určené lidem s různým zdravotním omezením. Najdete u nás například sladkosti bez cukru, které jsou přirozeně sladké, bez použití umělých sladidel, bezlepkové „rychlovky“ jako jsou instantní polévky nebo sladké kaše do hrnku. Jako pochutina k chlazeným nápojům jsou tu křupavé luštěninové chipsy v různých příchutích. Ochucené i naturální nudličky lze použít jako přísadu do polévek, omáček, salátů a nebo jíst přímo jako pochutinu.

Dobrou chuť vám přeje DAMODARA : )