Kakao criollo hmota

Kakao criollo hmota

Vyberte variantu

počet kusů:

Superfood – plodina, která obsahuje výjimečně vysoké množství zdraví prospěšných látek. „Pokrm bohů" neboli kakao hmota. Připravte si luxusní kakaový nápoj nebo polevu na dezerty.

Criollo je chuťově a nutričně výjimečný typ kakaa z Amazonie. Kakaová hmota jsou nepražené kakaové boby rozemleté do tekuté formy a po ztuhnutí nalámané na menší kousky. Můžete ji jíst přímo, přidat do müsli, kaší, jogurtu, nebo rozmíchat v horké vodě či rozpustit ve vodní lázni a připravit si skutečný „nápoj bohů“. Je vhodná k pečení a vaření nejen sladkých pokrmů. 

Tradiční užití, účinky a případný obsah zdraví prospěšných látek v superpotravině nejsou schváleny legislativou EU a nesmíme je uvést. Jen napovíme, že indiáni si cení kakaa pro jeho výjimečný obsah živin a používají jej jako zdroj energie při výpravách do džungle.

Použití: 10–15 g rozpusťte v horké vodě nebo ve vodní lázni. Můžete přidat koření a mandlové mléko.

Složení: 100 % Criollo syrová kakaová hmota (bot. Theobroma cacao)

Původ: Peru – oblast Amazonie

Hmotnost: 100 nebo 250 g

Vyrábí: Planet Friendly

JSME PLANET FRIENDLY - skupina přátel milující přírodu a kvalitní potraviny. Spojuje nás společná mise, která vede z Amazonie do našeho moderního světa a zase zpět. Propojuje starodávnou moudrost přírody a zdravý životní styl. Podporuje původní indiánské kmeny, které nám svou přirozeností připomínají, co je ve světě skutečně důležité a jak se s úctou chovat k planetě.
Představujeme lidem superpotraviny plné života, s opravdovým příběhem. Sbírají je naši přátelé, domorodí obyvatelé a členové indiánských kmenů v Peru a Ekvádoru. Potřebují prostředky pro zachování života, který je jim nejbližší, svého domova, jímž je amazonský prales, i Země, domova nás všech. A my, obyvatelé měst, zase vítáme jejich rostlinné poklady, které přispívají k dobré kondici a dlouhověkosti.
Planet Friendly znamená „přátelský k planetě“. Ochranu životního prostředí a zachování biodiverzity vnímáme jako základní odpovědnost nás všech. Proto také dobře vážíme každou cestu na druhý konec světa, zaměřujeme se výhradně na udržitelnou maloprodukci a používáme recyklovatelné a rozložitelné obaly. Když slova v našem názvu přehodíte, vznikne Friendly Planet, tedy „přátelská planeta“. Ta, která nám dává své zdroje ke zdravému, naplněnému životu: vzduch, vodu i blahodárnou potravu pro tělo a duši.

Ještě by se Vám mohlo líbit

Adžika

Adžika

39 Kč

KOUPIT