Čočka červená loupaná BIO

Čočka červená loupaná BIO

Cena 65 Kč

500g

skladem 2 ks

počet kusů:

Červená čočka je připravená během 15 min. Nenadýmá a je výborně stravitelná. Při vaření se  rozpadá, proto je vhodná především do polévek, pomazánek, kaší a pikantních předkrmů nebo jako základ indických pokrmů typu "dhal".

Složení: 100 % červená čočka loupaná BIO

Hmotnost: 500 g

Vyrábí: Probio

Naše začátky mají kořeny již v 90. letech, kdy se dvojice přátel Ing. Martin Hutař a Ing. Karel Matěj rozhodli podnikat v oboru biopotravin a založili malou firmu s cílem uživit sebe a své první tři zaměstnance. Jak sami říkají, 'trochu se jim to vymklo z rukou“.

V současné době se o úspěšný chod firmy stará tým čítající více než 150 lidí. Provozujeme 3 bio mlýny, balírny, sklady a v našem sortimentu najdete přes 1 500 položek v kvalitě bio. Zabýváme se zpracováním a výrobou biopotravin, velkoobchodním prodejem, celorepublikovou distribucí bioproduktů, zahraničním obchodem s biopotravinami, eko drogerií, bio kosmetikou a obchodem s certifikovanými bio osivy.

Hospodaříme na 2 vlastních ekologických farmách. Naše výrobky pečlivě kontrolujeme ve vlastní laboratoři. Naše práce nás opravdu baví a největší radost máme, když jste spokojeni i vy.

Ještě by se Vám mohlo líbit

Adžika

Adžika

39 Kč

KOUPIT