BBQ Chilli omáčka

BBQ Chilli omáčka

Vyberte variantu

počet kusů:

Klasika všech klasik. Nejčastěji používaná omáčka k dochucení nejen grilovaných mas z brněnské rodinné manufaktury Sokolíci. V našem případě na cibulovém základu s rajským protlakem a česnekem. Vhodná například i do gulášů anebo marinád. PÁLIVOST JEMNÁ 2 z 5.

BBQ chilli omáčka – pálivá studená neemulgovaná omáčka, složení: cibule bílá a červená, česnek, chilli olej, sojová omáčka (sojové boby, voda, cukr, sůl, pšeničná mouka), směs koření, sůl, rajský protlak (rajčata, sůl, voda), chilli papriky: Habanero mix, Chipotle (uzená jalapenos)

Uchovávejte v temnu a suchu v teplotě 4-24°C, po otevření skladujte v chladničce do 10°C, spotřebujte do 4 týdnů po otevření, před použitím protřepat.

Vyrábí: Sokolíci

Jako rodiče dvou malých divoženek chceme pro své děti i pro sebe jen to nejlepší. Proto jsme se rozhodli vyrábět kvalitní dobroty nejen s chilli. Vytváříme originální receptury a vaříme ze sezonních a lokálních surovin v malých šaržích. Chilli papričky máme z vlastní produkce.

Zatím naší hlavní náplní jsou gurmánské chilli omáčky, pyré, čatní, pomazánky a džemy. Rozšiřujeme sortiment i o sladké pečivo a nakládané sýry a utopence.

Všechny dobroty jsou ručně vyráběné bez konzervantů a umělých barviv.
Naše motto zní: Poctivé dobroty Sokolovic rodiny – a to znamená jediné – nabízíme Vám jen to, co sami považujeme za 100% kvalitu!