Banánová plantejnová mouka BIO

Banánová plantejnová mouka BIO

Cena 122 Kč

400g

dostupnost: není skladem

počet kusů:

Banánová mouka je bezlepková a je vhodnou přísadou při přípravě jakýchkoliv pokrmů, jelikož má neutrální chuť. Obsahuje velké množství vlákniny a minerálů. Banánová plantejnová mouka se vyrábí z nazelenalých banánů (Plátano verde), které se oloupané usuší, nasekají a rozemelou na mouku. Díky tomu, že obsahuje přirozenou vlákninu nemáte po její konzumaci pocit těžkosti. Ačkoliv banánovou mouku tepelně zpracujete, uchovává si nestravitelné škroby, které vám dodají pocit sytosti dlouhou dobu.

Využijete ji při pečení sladkých i slaných dezertů, k obalování, zahušťování nebo k přípravě kaší. Banánovou moukou můžete až z 30% nahradit klasickou mouku z receptu.

Složení: banánová plantejnová mouka BIO 100 %

Země původu: Peru

Hmotnost: 400 g

Vyrábí: MKM pack s.r.o.

Moderní a rychlý velkoobchod s přátelskou atmosférou, který se zaměřuje na prodej zdravé výživy a to především obilovin, těstovin, sušeného ovoce, olejnin (semínek), olejů lisovaných za studena a mnoho dalších. Suroviny dovážíme přímo ze zemí původu, popř. nakupujeme od našich ověřených dodavatelů. Postupně se snažíme rozšiřovat sortiment a vyhovět tak přáním našich zákazníků.
Náš příběh začíná v lednu 2018, kdy se tři kolegové a kamarádi rozhodli, že se vydají společnou cestou a budou si vše dělat po svém. Za nedlouho již máme i název pro naši novou firmu. Vyhrála nejjednodušší varianta MKM pack s.r.o., tedy ve zkratce Martin, Karel a Michael.