Stále v pořádku doručujeme prostřednictvím kurýrů! :)

Višňové čatní s chilli

Višňové čatní s chilli

Cena 149 Kč

200ml

dostupnost: není skladem

počet kusů:

Parádně netradiční čatní z brněnské rodinné manufaktury Sokolíci. Kyselost višní je umírněna pouze medem, takže vynikne opravdová chuť tohoto výrazného ovoce. Vynikající k sýrům, do studené kuchyně. Použijte všude tam, kde brusinky, např. svíčková dostane naprosto fantastické grády! PÁLIVOST JEMNÁ 2 Z 5.

Višňové čatní s chilli – složení: višně, červená cibule, citronová šťáva, med, hřebíček, chilli papriky: Habanero mix

Uchovávejte v temnu a suchu v teplotě 4-24°C, po otevření skladujte v chladničce do 10°C, spotřebujte do 4 týdnů po otevření, před použitím protřepat.

Vyrábí: Sokolíci

Jako rodiče dvou malých divoženek chceme pro své děti i pro sebe jen to nejlepší. Proto jsme se rozhodli vyrábět kvalitní dobroty nejen s chilli. Vytváříme originální receptury a vaříme ze sezonních a lokálních surovin v malých šaržích. Chilli papričky máme z vlastní produkce.

Zatím naší hlavní náplní jsou gurmánské chilli omáčky, pyré, čatní, pomazánky a džemy. Rozšiřujeme sortiment i o sladké pečivo a nakládané sýry a utopence.

Všechny dobroty jsou ručně vyráběné bez konzervantů a umělých barviv.
Naše motto zní: Poctivé dobroty Sokolovic rodiny – a to znamená jediné – nabízíme Vám jen to, co sami považujeme za 100% kvalitu!